• طراحی مشاوره ساخت سرمایه‌گذاری و فروش پروژه‌های عمرانی

  طراحی مشاوره ساخت سرمایه‌گذاری و فروش پروژه‌های عمرانی

 • بنای امن شما نزد ماست

  بنای امن شما نزد ماست

 • نیروگاه زباله سوزرشت

  نیروگاه زباله سوزرشت

 • مجتمع اداره کل ارتباطات وفن آوری اطلاعات شهرکرد

  مجتمع اداره کل ارتباطات وفن آوری اطلاعات شهرکرد

 • پروژه جاسک

  پروژه جاسک

مجتمع اداری تجاری فرجام

مجتمع اداری تجاری فرجام

آدرس پروژه: خیابان هنگام ابتداری خیابان فرجام پلاک 984

مشخصات ملک: زمین به مساحت: 209.40

نوع اسکلت: فلزی

معماری زیتون فرجام
درمعماری زیتون فرجام سعی برآن بوده که علاوه بر بحث های زیبایی شناسی و آوانگارد بودن تركیب حجمی ، فرم مربوط به پروژه متناسب با پتانسیل های سایت باشد و با توجه به دید ، منظر ، فرم سایت و ... بهترین تركیب ایجاد شود. اگر معماری به معنای هنر ساختن فضا تعبیر شود ، این هدف در طراحی داخلی این مجموعه ، تجلی واقعی این تعریف است ، به گونه ای كه ساختن صرف مدنظرنبوده و هنر فضاسازی هدف غایی سازندگان و دست اندركاران بوده است. فضایی كه شفافیت و خوانایی ركن اساسی آن بوده و ارتباطات عمودی قوی و تاثیرگذاری بر خاطره كسانی كه این مجموعه را به عنوان ساختمانی تجاری و یا اداری برای خود برگزیده اند، ایجاد می کند.

 
دید پروژه فرجام
ساختمان فرجام از ساختمان های بلند مرتبه در منطقه هنگام به شمار می آید و به دلیل عدم وجود ساختمان های بلند در مجاورت این پروژه دارای دید بسیار عالی می‌باشد.
از شمال میتوان جنگل های زیبای لویزان را رویت نمود و از جنوب نیز مرقد مطهر امام خمینی قابل مشاهده می باشد.

توجه ویژه به دسترسی ها
با توجه به موقعیت خاص زمین و قرارگیری در تقاطع خیابان هنگام و فرجام و دسترسی آسان و سریع به بزرگراه های رسالت، امام علی (ع )، شهید صیاد شیرازی و شهید باقری موقعیت تجاری این ساختمان زیبا را دو چندان کرده است.

ارتباط طراحی پروژه با موقعیت مكانی
زمین پروژه در منطقه چهار شهرداری تهران در ناحیه رسالت، در یكی از بهترین مناطق اداری و تجاری قرار گرفته است. این موضوع باعث تشخیص موقعیت در طراحی و كیفیت ساخت می شود، لذا پس از مطالعات فراوان چندین ماهه، جمع آوری اطلاعات آماری، مشورت با مهندسان مشاور و بازنگری پروژه با فیلترهای  متعدد از جمله مشورت با مهندسی ارزش و مدیران با تجربه، تصمیم به ساخت زیتون فرجام گرفته شد.

دسترسی طبقات
بمنظور رفاه حال ساکنین واحد های مسکونی بهره گیری یک دستگاه آسانسور مدرن و ایمن موجبات آسایش در رفت و آمد بوجود آمده است.